The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
