The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: You are here
sv: Du är här

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
