The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Breadcrumb settings
uk: Налаштування рядка навіґації

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Breadcrumb separator
uk: Роздільник рядка навіґації

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Only in admin section
uk: Тільки в адміністративному розділі

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
uk: Тільки текст. Не забудьте додати пробіли.

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
