The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə
