The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Yes
it: Sì

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
it: Solo testo. Non dimenticare di includere gli spazi.

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
