The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Breadcrumb settings
ja: パンくずの設定

en: Display breadcrumb
ja: パンくずリストを表示

en: Breadcrumb separator
ja: パンくずリストの分離

en: Show home page link in breadcrumb
ja: パンくずリストにホームページのリンクを表示

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ja: パンくずリストの最後に分離を追加

en: You are here
ja: 現在地

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Only in admin section
ja: 管理セクションのみ

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
ja: テキストのみ。スペースを忘れないようにしてください。

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
