The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
