The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Display breadcrumb
tr: Sayfa yolunu göster

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Only in admin section
tr: Sadece yönetici bölümünde

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
