The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر
