Translation Management Tool (7.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
