Translation Management Tool (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (24 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Password
se: Beassansátni

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Languages
se: Gielat

en: Finished
se: Geargan

en: Account
se: konto

en: In progress
se: Bargamin

en: Translation Jobs
se: Jorgalanbarggut
