Translation Management Tool (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
