Translation Management Tool (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (59 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Published
sq: Publikuar

en: configure
sq: konfigurimi

en: Table
sq: Tabela

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: None.
sq: Asnjë.

en: revert
sq: rikthe

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Assign
sq: Përcakto

en: Not translated
sq: Pa përkthyer

en: Translated
sq: Përkthyer

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Download method
sq: Metoda e shkarkimeve

en: export
sq: eksporto

en: Workflow settings
sq: Rregullimet e fluksit të punës
