Translation Management Tool (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (63 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Sources
ka: წყაროები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Source
ka: წყარო

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: None.
ka: არცერთი.

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Assign
ka: მინიჭება

en: Not translated
ka: არ არის თარგმნილი

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
