Translation Management Tool (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (21 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: user
mg: mpikambana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Source
mg: Loharano
