Translation Management Tool (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (61 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Closed
nn: Stengt

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Published
nn: Publisert

en: configure
nn: konfigurer

en: Table
nn: Tabell

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Sources
nn: Kjelder

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Select list
nn: Listevalg

en: None.
nn: Ingen.

en: revert
nn: tilbakestill

en: cancel
nn: avbryt

en: Finished
nn: Ferdig

en: Apply
nn: Bruk

en: Translated
nn: Omsett

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Translate
nn: Omset

en: - All -
nn: - Alle -
