Translation Management Tool (7.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (26 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
