Translation Management Tool (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (73 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Unassign
km: មិន​កំណត់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: N/A
km: គ្មាន

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Table
km: តារាង

en: Sources
km: ប្រភព

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: None.
km: គ្មាន

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Assign
km: កំណត់

en: Not translated
km: មិន​បាន​បកប្រែ

en: Translated
km: បាន​បក​ប្រែ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Download method
km: វិធី​សាស្ត្រ​ទាញ​យក

en: unassign
km: មិន​កំណត់

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Workflow settings
km: ការ​កំណត់​លំហូរ​ការងារ

en: Content translation
km: ការបកប្រែ​មាតិកា
