Translation Management Tool (7.x-1.0-rc1) - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Active
mk: Активно

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
