Translation Management Tool (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (34 entries)

en: Title
os: Сæр

en: user
os: архайæг

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат
