Translation Management Tool (7.x-1.0-rc3) - en to ky translation catalogue (15 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
