Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Comments
ar: التعليقات

en: Priority
ar: الأولوية

en: view
ar: عرض

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Translation
ar: الترجمة
