Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta10) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Comments
be: Каментары

en: view
be: глядзець

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Translation
be: Пераклад
