Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta10) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Comments
gl: Comentarios

en: Priority
gl: Prioridade

en: view
gl: vista

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Check
gl: Comprobar

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Phone
gl: Teléfono

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Translation
gl: Traducción

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido
