Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta10) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Comments
is: Ummæli

en: Priority
is: Forgangur

en: view
is: skoða

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Check
is: Athuga

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Phone
is: Sími

en: Department
is: Deild

en: Translation
is: Þýðing
