Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta10) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Translation
ps: ژباړه
