Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta10) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: view
ug: كۆرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Saved
ug: ساقلاندى
