Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta10) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Comments
ur: تبصرے

en: Priority
ur: ترجیح

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں
