Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta11) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Comments
az: Şərhlər

en: view
az: görünüş

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Advanced
az: Əlavə

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Translation
az: Tərcümə
