Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta12) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Comments
af: Kommentaar

en: Priority
af: Prioriteit

en: view
af: bekyk

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor
