Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta12) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Comments
cy: Sylwadau

en: view
cy: gweld

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Advanced
cy: Uwch

en: Phone
cy: ffôn
