Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta12) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: view
km: មើល​

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
