Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta12) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်
