Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta12) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Advanced
ne: बिस्तृत
