Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta12) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Check
th: เช็ค

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด
