Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta12) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Comments
vi: Bình luận

en: view
vi: xem

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Check
vi: Kiểm tra

en: Contacts
vi: Liên lạc

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Select all
vi: Chọn tất cả

en: Department
vi: Phòng ban

en: Translation options
vi: Các tùy chọn dịch thuật

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Unknown error
vi: Lỗi không rõ

en: Language(s)
vi: Ngôn ngữ

en: Network
vi: Mạng
