Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta13) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Password
si: මුරපදය
