Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta14) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Comments
ca: Comentaris

en: Priority
ca: Prioritat

en: view
ca: mostra

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Check
ca: Comprova

en: Contacts
ca: Contactes

en: Advanced
ca: Avançat

en: Phone
ca: Telèfon

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Department
ca: Departament

en: Translation
ca: Traducció
