Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: view
cs: zobrazit

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Check
cs: Šek

en: Phone
cs: Telefon

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Translation
cs: Překlad

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba
