Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Comments
pl: Komentarze

en: Priority
pl: Priorytet

en: view
pl: przeglądaj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Check
pl: Sprawdź

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Phone
pl: Telefon

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Department
pl: Departament

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: No content found
pl: Nie znaleziono zawartości
