Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: view
am: ትይታ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Translation
am: ትርጉም
