Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta3) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings
