Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Translation
hy: Թարգմանություն
