Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: view
ka: ნახვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა
