Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: view
sl: pogled

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani
