Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Priority
tr: Öncelik

en: view
tr: görüntüle

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Check
tr: Çek

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Phone
tr: Telefon

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Translation
tr: Çeviri

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata
