Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Comments
hr: Komentari

en: Priority
hr: Prioritet

en: view
hr: prikaz

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Phone
hr: Telefon

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Translation
hr: Prijevod
