Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Content
id: Konten

en: Username
id: Nama pengguna

en: Comments
id: Komentar

en: Priority
id: Prioritas

en: view
id: tampilan

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Check
id: Periksa

en: Phone
id: Telepon

en: Select all
id: Pilih semua

en: Deselect all
id: Tidak dipilih semua

en: Department
id: Departemen

en: Translation options
id: Opsi terjemahan

en: Translation
id: Terjemahan
