Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Check
lt: Čekis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Translation
lt: Vertimas
