Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Comments
el: Σχόλια

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: view
el: προβολή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Check
el: Επιταγή

en: Contacts
el: Επαφές

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα
